0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ацделко 15-Запечати А Одговара избери: 2006-ШЕВРОЛЕТ АПЛАНДЕР, 2006-БУИК ТЕРАЗА

Ацделко 15-Запечати А Одговара избери: 2006-ШЕВРОЛЕТ АПЛАНДЕР, 2006-БУИК ТЕРАЗА

DEN 2.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

ACDelco 15-32590 Печат A Acdelco Gm Оригинална Опрема A/C Приемник Посува Цевка О-Прстен е гм-препорачува замена компонента за еден или повеќе од следниве системи на возила : HVAC. Оваа оригинална Опрема О-прстен ќе ги обезбеди истите перформанси, издржливост и работен век што ги очекувате Од Џенерал Моторс. Предупредување : Рак И Репродуктивна Штета - https : //www.P65 Warnings.ca.gov Одговара Изберете : 2006-2008 ШЕВРОЛЕТ УПЛАНДЕР 6 Цил 3.9 Л 2006-2007 БУИК ТЕРАЗА 6 Цил 3.9 Л 2004-2006 БУИК РАНДЕВУ 6 Цил 3.6 Л 2006-2007 САТУРН РЕЛЕ 6 Цил 3.9 Л 2006 ПОНТИЈАК МОНТАНА 6 Цил 3.9 Л и повеќе - додадете го вашето возило во нашето вклопување Графичка Контрола за проверка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.