0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
0. Пт 0. Тон Капацитет Тешки Челик Рачен Зрак Количка Систем

0. Пт 0. Тон Капацитет Тешки Челик Рачен Зрак Количка Систем

DEN 0.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Додадете ја мобилноста што ви е потребна во вашата продавница Со Рачна Количка СО Капацитет ОД 252005 0,5-ПТ 0,5 Тони. Количката е изработена од заварен челик со тежок мерач и има завршна облога во прав за да обезбеди максимална издржливост и заштита. . Лесно прилагодливата количка може да се прилагоди на Широки Прирабнички Н-зраци, стандардни зраци или закривена патека со вклучените подлошки за растојание. Зацврстените големи челични тркала и подебелите двојно запечатени подмачкани топчести лежишта обезбедуваат непречено движење. Тешката количка има вградени штитници за браник на страничните плочи за да ја зголеми безбедноста и да го продолжи животниот век на количката. . Минималната ширина на прирабницата на зракот е 2,5 до 8 инчи, а минималниот радиус на кривата на зракот е 39 инчи. Без оглед на вашите потреби за кревање, влечење или држење, Рачната Количка СО Капацитет ОД 252005 0,5-ПТ 0,5 Тони Ќе се грижи дури и за најсложената средина. Заварената целосно челична рамка и завршната облога во прав обезбедуваат максимална издржливост и заштита. Вградените штитници за браник на страничните плочи ја зголемуваат безбедноста и го продолжуваат животниот век на количката. Зацврстените челични тркала и двојно запечатените подмачкани топчести лежишта обезбедуваат непречено движење. Лесно прилагодлив на Широки Прирабнички Н-зраци, стандардни зраци или закривена патека со вклучени подлошки за растојание. Ги исполнува прописите ЗА ОША и стандардите АНСИ/АСМЕ; капацитет На Оптоварување : 0,5 тони. Минимална ширина на прирабницата на зракот : 4-5/8 - 8 инчи. Минимален радиус на кривата на зракот : 55 инчи. Материјал : Челик. Боја : Црна. Димензии( L x w x H) : 12,75 x 4,5 x 6,5 инчи. Тежина : 13 килограми. Гаранција на производителот : 2-годишна ограничена гаранција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.