0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Багиланое Новороденче Девојче Момче Ноќта На Вештерките Ромпери Отпечаток Од Тиква Со Долги Ракави Комбинезон Со Качулка Новороденче Едно Боди

Багиланое Новороденче Девојче Момче Ноќта На Вештерките Ромпери Отпечаток Од Тиква Со Долги Ракави Комбинезон Со Качулка Новороденче

DEN 206.24
Достапно е за нарачката

Од стоката

Ветување. Погоден за многу прилики, одличен за забава, роденденска забава, одмор, плажа, фотографирање, секојдневно носење. 47 Препорачана Возраст : t12-18 Месеци. 80должина : t55, 5t Bust : t48Препорачана Возраст : t6-9 Месеци. 70должина : t20, 28 t Bust : t18, 11 Препорачана Возраст : t3-6 Месеци.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.