0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Женски врвови Жени Модни Летни Секојдневни Врвови Печатени Кошули Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Врат Маици

Женски врвови Жени Модни Летни Секојдневни Врвови Печатени Кошули Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Врат Маици

DEN 0.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

✯_Карактеристики : Плетени врвови, возбудливи кратки ракави, v вратот, заоблен дизајн на полите, лабаво вклопување, моден едноставен дизајн.Внимание Ако Размислување, Благодарам. ✯+Прилика : шифонските блузи за жени имаат убав изглед додека се одлични за изработка.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см. Ткаенината е мека, лесна и дише, мазна за вашата кожа, нема да биде жешка во текот на летото, нема да се држи до вашата кожа, нема да гледа преку намалување или избледување.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување. ✯€Моден Натпревар : женската блуза може да одговара со кратки здолништа, панталони, шорцеви, потпетици или пар со слаби фармерки и чизми. Женски врвови секојдневен е погоден за секојдневни, плажа, свадба, одмор, клуб, забава, активни прилики. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.