0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Центарот На Градот Миленичиња Снабдување Куче Гајба Мат, Водоотпорен Миленичиња Кревет, Бохо, Л

Центарот На Градот Миленичиња Снабдување Куче Гајба Мат, Водоотпорен Миленичиња Кревет, Бохо, Л

DEN 319.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Без разлика дали се занимавате со урина, лигавење, лигав, дожд, снег, влажно куче или која било друга течност, овие душеци се совршено решение. Одговарајте На Вашиот Домашен Декор : Зошто да добиете една боја кога можете да имате две? Изберете ја вашата омилена боја за креветот за одгледувачница за кучиња и превртете ја настрана што одговара на вашиот вкус или декор. Резерви за Миленичиња За Крзнени Пријатели : ние сме сопственици на миленичиња прво и сопственици на бизниси второ, правејќи свои производи и стоејќи зад нив. Х-Мал Е Мал е Среден Е Голем Е Х-Голем е . Меки и обложени за удобност, полнети со два слоја квалитетно полиестерско вата, тие се потпорни како кревет и подвижни како подлога за гајба. Со три различни опции за боја со два тона, пронајдете го стилот што одговара на декорот на вашиот дом (или личноста на вашето домашно милениче).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.