0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Џонсон Пумпа #08203 - Ултима Комбо Билге ПУМПА 1250ГР, 24В

Џонсон Пумпа 08203 - Ултима Комбо Билге ПУМПА 1250ГР, 24В

DEN 2.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Ултима Комбо Пумпа, МФГ# ЈП-08203-24, 1250ГР, 24В, комбинира кертриџ пумпа со ултима прекинувач со цврста состојба. Кертриџ овозможува лесна замена на моторниот елемент. Вклучува отстранлив обратен вентил и 1.125" фитинзи. Џонсон Пумпа #08203-24 Ултима Комбо Билге ПУМПА 1250ГР, 24В.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.