0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Филтер ВЕЛИКА БРИТАНИЈА-1902-Замена На Воздухот Филтер Комплет

Филтер ВЕЛИКА БРИТАНИЈА-1902-Замена На Воздухот Филтер Комплет

DEN 1.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Комплет За Филтер За Воздух за замена (ВЕЛИКА БРИТАНИЈА-1902) со UNI Филтер. Дизајниран да ги поправи проблемите на фабричкото поставување. Овој врвен производ е стручно изработен во согласност со строгите индустриски стандарди за да понуди спојување на добро избалансиран дизајн и високо ниво на изработка. Произведен од водечки во индустријата материјали користејќи ажурирана опрема, обезбедува вечна сигурност и трајна вредност. Овој производ се одликува со целосна гаранција за квалитет, ненадмината од кој било друг. UNI Филтер ВЕЛИКА БРИТАНИЈА-1902-Замена На Воздухот Филтер Комплет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.