0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Римел Лондон Трајна Завршница Бакнежи Усна Лагер, Црвен Динамит, 0. оз

Римел Лондон Трајна Завршница Бакнежи Усна Лагер, Црвен Динамит, 0. оз

DEN 122.72
Достапно е за нарачката

Од стоката

Римел Лондон Трајна Завршница 1000 Бакнежи Усна Лајнримел Лондонска Трајна Завршница 1000 Бакнежи Лагер за Усни помага да го заклучите карминот на место до 8 часа. Достапна во 12 нијанси, нејзината мека, кремаста текстура се лизга токму на усните за богата живописна боја која лесно се вклопува без крварење.Само обложете ги усните по надворешните рабови и пополнете ги целосно со нанесување на омилената соодветна боја на усните за дополнителна драма и носете до 8 часа. Римел Лондон Траен Финиш 1000 Бакнежи Усна Лагер Кремаста текстура. Живописна Боја. Прецизна апликација. 8 часовна облека. Ја подобрува формата на вашите усни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.