0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Бамбини Лајет Момчиња Тенкови Блузи И Панталони

Бамбини Лајет Момчиња Тенкови Блузи И Панталони

DEN 2.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Кошули И Панталони без Ракави направени од 100% памучна ткаенина. Овие резервоари не само што се неопходни за секоја нова мајка да има наоколу, туку одат и со се! Удобни и пријатни, овие сигурни резервоари ќе бидат спасувачи на животот доаѓаат пролетните и летните месеци. Може да се носи самостојно или под облека за слоевитост.5 По Пакување • 100% Памучен Материјал За Удобност И Дишење• останува мек после миење• Машинско Перење / Сушење Во Машина• Достапни Големини : NB, S, M, LWhite Шорцеви (100% Памук) Блузи И Панталони За Момчиња.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.