0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Девалт Претпријатија ДЕВ3000БНХ 16 Црна Фабрика Доли

Девалт Претпријатија ДЕВ3000БНХ 16 Црна Фабрика Доли

DEN 566.88
Достапно е за нарачката

Од стоката

Сега можете лесно да се движите и ротирате тешки растенија со ова. Засади Ја Доли По Дифолт.Детали за производот ви Помага да преместите големи растенија во затворени простории и на отворено со. леснотицврст полиетилен основната конструкција држи и се движи нагоре. до 500 фунти изработени со 5 издржливи челични тркалца со гумени тркала со дијаметар од 16 инчи и висина од 4 инчи ги штити површините од гребнатини, дамки и друга вода. поврзана штета. . . . . . . Деволт ја дизајнираше оваа растителна доли со челичен вртлив. тркалца, гумени тркала и дијаметар од 16 инчи. Целта е да се помогне. можете да се движите или ротирате големи растенија безбедно и со леснотија. Изграден. со квалитетни материјали, оваа полиетиленска база, отпорна на временски услови доли. нема да се влоши во суровите временски услови и ќе трае со години. дојди. Располага со жардиниери до 500 килограми. Devault 16 " Црна Фабрика Доли.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.