0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Колекција на ournoureенски женски малори се лизгаат на зашилени пети Муле станови

Колекција на ournoureенски женски малори се лизгаат на зашилени пети Муле станови

DEN 3.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Сето тоа е во деталите со колекцијата Mallorie By Journee. Овој мазга за укажување е украсена со опфатени акценти на копчињата и топка во форма на V. Нежните вегански кожа ја обликуваат силуетата, а малата наредена потпетица го заснова изгледот. Во колекцијата Journee, нашите рамни стилови ќе ве изгледаат исто толку професионални како шефот на работа за да ги имате најсечените чевли кога ќе излезете за ноќ. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.