0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
24 Вештачки бор вештачки дрвја во природен бетонски тенџере

24 Вештачки бор вештачки дрвја во природен бетонски тенџере

DEN 799.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Создадете свои мини Божиќни чуда и карпајте околу оваа вештачка елка. Неверојатно живописни текстурирани гранки имитираат вистински зимзелени дрвја за цврста конструкција. Оваа пред-осветлена вештачка новогодишна елка доаѓа со светла и има гранки со нагорна боја-овозможувајќи ви да ги украсите со мини-вери по ваш избор лесно. Стои 2ft. Од декоративен засадувач, ова дрво бара нула одржување, само малку мелење и обликување што е лесно со гранките што се наведнуваат! Украсете како трио со други дрвја или во собата на вашите деца, кујна, стан или други компактни простори. Севкупни димензии на производот : H : 2 ft. W : 10 во. Д : 10 во. Направени од висококвалитетни материјали. Пред-строги со светла. Совршен за таблета. Работена со батерија (3x AA). Препорачано само за употреба во затворен простор. Предметот ќе треба да се обликува кога ќе се отстрани од кутијата; Ова дрво лесно може да се наведнува за целите на преобликување - ве молиме одделете ги и испрскајте ги гранките за да ја постигнете посакуваната полнота. Мерењата се пресметуваат од најоддалечената испружена димензија. Оваа ставка е произведена со употреба на синтетички материјали и се добро дизајнирани и конструирани за да бидат животни по изглед. Не е потребно одржување за ова вештачко дрво; Избришете чиста со мека сува крпа. Димензии на пластерот : H : 5 in. W : 5 во. Д : 5 во.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.