0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Скоро природно вештачко растение Традискантија во Зелен пластеник

Скоро природно вештачко растение Традискантија во Зелен пластеник

DEN 1327.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Мулти-затемните зелени и жолти лисја на вештачкото растение Tradescantia ќе обезбедат боја на око за секоја темна или неутрална просторија за тон. Во комбинација со зелениот керамички засадувач, природен изглед ќе даде смирувачки изглед на вашиот кујнски бар, остров или ќош за појадок. Спарете го со разни вештачко овошје за да ги извадите зелените лисја и керамички пластери. H : 17 in. W : 18 in. Д : 17 во. Идеален декор за ќош за појадок. Се одликува со мулти-затегнат зелено и жолто зеленило. Направено со најголема грижа од најдобрите материјали. Вклучува зелен засадувач на керамика.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.