0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Тајни богатства женски вафл салон на врвот

Тајни богатства женски вафл салон на врвот

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Барате да ја надградите вашата рутина за спиење, не гледајте повеќе! Чувствувајте се неверојатно во ова тајно богатство Hacci со кратки ракави на вафли! Се одликува со деколте на Хенли со странични парчиња за дополнителна удобност. Зачудувајте се и разладувајте со својата мека ткаенина и допир на спандекс, не само што ќе изгледате супер симпатично, туку ќе се чувствувате одлично да се гушкате наоколу во неа. Направено од рециклиран полиестер што го прави спиењето сето тоа послатко. Завршете го изгледот со панталони со широк нозе! Материјал : 50% рециклиран полиестер/48% вискоза/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : екипаж со детали за копчето. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Дизајн на вафли на Hacci. Womenенски вафли сон на врвот од тајни богатства.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.