0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Девојки за принцези Дизни и врвови и шорцеви со натпревари, сет на облеки од 3 парчиња, големини 4-16

Девојки за принцези Дизни и врвови и шорцеви со натпревари, сет на облеки од 3 парчиња, големини 4-16

DEN 239.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Вашето мало девојче ќе го сака овој сет на облека со 3 парчиња, во кој има омилени принцези на Дизни Рапунзел, Бел, Пепелашка и Ариел. Овој сет на облека со Дизни вклучува 2 симпатични графички маици со ракави на трепет и пар шорцеви што одговараат за да го заврши нејзиниот изглед. Комплетот за облека со 3 парчиња вклучува : 2 маици и 1 пар шорцеви. Tees : Crewneck; кратки ракави на треперење; Графички принт на Дизни принцезата однапред. Шорцеви : стајлинг на влечење; еластична лента за половината; Контрастно цевководи. © Дизни, сите права се задржани. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Облека за маици и шорцеви од Дизни принцеза за девојчиња.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.