0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Свежина загарантирана печена и солена пипита, оз

Свежина загарантирана печена и солена пипита, оз

DEN 2.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Создадете мноштво вкусни јадења со свежина гарантирани печени и солени пипити. Измешајте во солени јадења, печива и многу повеќе. Тие се печени и солени за вкусно лекување. Врвни мафини мафини од тиква за крцкаво полнење, измешајте во салата за одредена длабочина на вкус или уживајте во нив како солена закуска. На осум грама холестерол на протеини и нула грама, овие семиња се одлични за здрава исхрана. Соберете малку свежина гарантирана печена и солена пипита денес. Загарантирано е да ви обезбеди вас и на вашето семејство висококвалитетна свежа храна што ви заштедува време и пари, од кои многу се готват свежи или подготвени во продавниците. Погодни решенија со додадена вредност во секоја свежа ставка на искра. Свежината загарантирана печена и солена пипита, 11 мл : Создадете многу различни видови на јадења. Одлично и за солени и за слатки јадења. Измешајте во салати, врвни мафини или јадете ги сами како закуска. Добар извор на протеини и 0 грама холестерол.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.