0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
- Кливленд Индијците од вратата на вратата 19,5 x31.25

- Кливленд Индијците од вратата на вратата 19,5 x31.25

DEN 3.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

3-PC BBQ Tote (Tennessee Titans) Дигитален печатење MLB медалјонска врата Мат : 19 "x 30" Правоаголен мат. Тешка винилска конструкција која трае со години. 3-Д обликувани логоа. Риди за гребење чевли. Длабокиот резервоар има вода. Слотови во агли за дренажа. Направено од рециклиран материјал. Приближената тежина на испорака е 4 фунти. Официјално лиценциран.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.