0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Пар микрофибер кожен автомобил предниот дел на потпирачот за потпирач за ракави за Toyota Sienna

Пар микрофибер кожен автомобил предниот дел на потпирачот за потпирач за ракави за Toyota Sienna

DEN 3.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Тоа е погодно за Toyota Sienna 2011-2018. Нашата перница за покривање на кутијата со потпирачи за рака е направена од добар квалитет, без мирис, дише, удобно и природно, што може да го користи долго време. Дури и ако возите на далечина, кожата на раката сè уште е дише, не е чувствителна и не ја повредува вашата кожа. Не само што капакот на кутијата со потпирачи за рака изгледа убаво, туку е и помек, и прилично е удобно да се држи со рака. Исто така, капакот на кутијата со потпирачи за потпирачи се инсталира лесно со еластична и отстранета. Ова е производ што не е OEM, само додаток! 1 пар микрофибер кожа од предно седиште на предниот дел на автомобилот, прекривка за потпирач за ракави за Toyota Sienna, тоа е отпорен на абење, отпорен на гребење, отпорен на нечистотија и лесен за чистење. Тоа не само што му дозволува на возачот да ја постави раката, туку и ја подобрува удобноста додека возите и носи подобро искуство во возењето . Дизајн на еластичен опсег, лесна инсталација. Погодно за Тојота Сиена 2011-2018. Големина : 13,78 "x4.33" x1.57 "(l*w*h). Пакетот вклучува : 1 пар X потпирач за рака.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.