0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Мебел на Америка Традиционалниот Chenille Ava Loveseate, виолетова

Мебел на Америка Традиционалниот Chenille Ava Loveseate, виолетова

DEN 2.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Богатата виолетова нијанса на мебелот на Америка Ава Традиционална софа за loveубовно седиште ќе и ’даде на вашата дневна соба регален амбиент. Овој живописен виолетова и сребрена кауч меша со пурпурни и сребрени обрасци на неговите реверзибилни перничиња за седишта и лабави перници. Овој софа за loveубовно седиште со своите врежани акценти на дрво и цврста рамка од дрво е квалитетно парче мебел што ќе изгледа одлично во вашиот дом за наредните години. Мебел на Америка Традиционалниот Chenille Ava Loveseat, Purple вклучува : Еден (1) Sofубовно седиште софа. Стил : Традиционален. Заврши : Виолетова, сребро. Материјали : Ченил, цврсто дрво. Цврста рамка од дрво. Акценти со врежани дрва. Реверзибилни перничиња за седишта во Ченил. Вклучени перници за акцент. Доаѓа со упатства за склопување. Бродови во 1 кутија. Димензии и тегови : целокупни димензии : 72 "W x 37" D x 41 "H. Висина на седиштето : 29". Длабочина на седиштето : 23 ". е горд што е семеен пријател кој секогаш има грб. Ние сме повеќе од само бизнис. Соба во вашиот дом.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.