0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Текстурална луксузна фрлање перница 20in 26in

Текстурална луксузна фрлање перница 20in 26in

DEN 823.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Додадете допир на елеганција во вашиот простор со оваа зачудувачка златна космо текстура со луксузна перница. Ткаенината на оваа трендовски перница е мешавина од вискоза, памук и полиестер. *Бои : злато, беж *ткаенина Потекло : Турција. Перници се рака *Двокреветна перница *Невидливо куќиште за патент за прилагоден изглед *Сите шевови се над-заклучени и зашиени за професионална завршница *Поставувањето на моделот може да варира малку *Мерењата на перници се цвест од внатрешната *перници вклучуваат ** хипоалергичен Долу алтернативно вметнување полифил *Препорачана чиста чиста *Содржина на ткаенина : 55% вискоза 31% памук 14% полиестер текстуриран луксузен фрлање перница 20in x 26in.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.