0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Терминатор крајна акција за напад на полициска станица Т-

Терминатор крајна акција за напад на полициска станица Т-

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Сите артикли се наменети за колекционери за возрасни, а не за деца под 13 години, бидејќи има мали остри предмети што конечно гушат опасност, конечна верзија на колекционерот на Терминаторот во неговиот иконски изглед од оригиналниот филм од 1984 година! Крајниот напад на полициската станица Т-800 има детална, јакна со моторцикли со куршуми и носи сличноста на Арнолд Шварценегер. Сликата на скалата Делукс 7 ”има над 25 точки на артикулација, 3 заменливи глави, 2 пара раце и бањи-12 пушка, пушка АР-18, и додатоци за пиштол Смит и Весон Модел 15. Доаѓа во пакување на кутии за прозорец со делукс со отворено размавта.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.