0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Уметничка галерија на ремек -дело Belle's Blue II Indigo by Carol Robinson Canvas Art Print 24 24

Уметничка галерија на ремек -дело Belle's Blue II Indigo by Carol Robinson Canvas Art Print 24 24

DEN 3.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Додадете неколку уникатни, стилски и апстрактни уметнички дела во вашиот дом со ова зачудувачки печатење на платно од уметникот Керол Робинсон. Овој прекрасен печатење со акварел за сликање цвета со сини цвеќиња и зелени лисја во толку меко и суптилно рендерирање. Слое и лесен, овој зачудувачки принт прави прекрасен цветен wallиден декор за потребите на вашиот дом за украси. Совршено за вашата дневна соба, спална соба, бања или како фокусна точка на крајот на долг ходник, ова прекрасно парче е загарантирано да го повлече фокусот и да привлече внимание. Направено со супериорна технологија за печатење, добивате висококвалитетно завиткано платно печатење со исклучителни детали по прифатлива цена. Плус со целосно печатење со крварење, нема потреба да се грижите за врамување бидејќи вашето ново уметничко дело е подготвено да се обеси. Зачудувачки акварел цветни печати. Уникатна боја и сложени детали. Лесен и лесен за виси. Избриши чисти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.