0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Докерс Машки класичен рамен фронт лесен каки пантолона со стрии

Докерс Машки класичен рамен фронт лесен каки пантолона со стрии

DEN 3.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Не станува полесно од овие каки. Не само што тие се кул класика што можете да ја носите со ништо - додадовме истегнување за да ве натера да изгледате и да се чувствувате добро во секое време. Технологија за лесна нега плус класичен стил е еднаков на моментален фаворит. Нашето големо отстранување веднаш. Интернет ексклузивно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.