0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
V-Power Spark Plug се вклопува во Изберете: 1989- Jeep Wrangler YJ, 1987- Jeep Wrangler

V-Power Spark Plug се вклопува во Изберете: 1989- Jeep Wrangler YJ, 1987- Jeep Wrangler

DEN 3.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

NGK Spark Plugs (U.S.A.), Inc. е најголемиот снабдувач на OE и производител на свеќи за домашни и увозници во Северна Америка. Нејзиното наследство на ОЕ, ненадмината квалитет и водечките возила во опфатената покриеност го засилува НГК како специјалист за палење. Со над 80 години автомобилска експертиза, НГК има изградено репутација за квалитет и сигурност; Производство на свеќички за буквално секоја автомобилска, мотоцикл, морски и мал мотор апликација. Ние сме посветени да бидеме врвен партнер со нашите клиенти, додека одржуваме оригинални стандарди за опрема за најголема издржливост и оперативни перформанси. Со најсовремени производствени, инвентар и дистрибутивни капацитети во Северна Америка и низ целиот свет, НГК е посветен на обезбедување на клиенти производи и услуги од светска класа. NGK 5084 V-Power Spark Plug (4 пакет) се вклопува во Изберете : 1989-1990 Jeep Wrangler / YJ 6 CYL 4.2 L 1987-1988 Jeep Wrangler 6 Cyl 4.2 L 1981-1986 Jeep Jeep 6 Cyl 481-1985 Jeep Scrambler 6 Cyl 4,2 L 1984-1985 Jeep Cherokee 4 Cyl 2,5 L 1981-1987 Jeep Jeep Truck 6 Cyl 4.2 L 1981-1983 Jeep Cherokee 6 Cyl 4.2 L 1984-1985 Jeep Wagoneer 4 Cyl 2,5 L 1981-1983 Jeep Wagoneer 6 Cyl 4,2 L 1984- 1986 Jeep Grand Wagoneer 6 Cyl 4,2 L 1980 American Motors Wagoneer 6 Cyl 4.2 L и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.