0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Селестија кујнски завеси за завеси

Селестија кујнски завеси за завеси

DEN 446.40
Достапно е за нарачката

Од стоката

Завршивте со таа античка завеса, сакате свеж поп стил, ладен изглед и изненадувачки поздрав на топол дизајн за среќа, имате среќа со овој остро мек сет што доаѓа со сè што ви треба за да го облечете прозорецот овој Сет додава луксузен допир на елеганција во која било просторија со својот богат материјал за мешавина од памук, кој е удобен и издржлив квалитет ја штити вашата приватност и ја намалува светлината од влегувањето во вашите прозорци што ќе ве задржи стилски да сонувате со години што доаѓаат што е вклучено : (1) Валент & (2) нивоа. Мерење на валанс : 58 in. W x 15 in. L. Мерења на ниво : 28 in. W x 24 in. L (секој) 2 вклучен. 100% памук. Упатство за нега : Машината што се пее за лесна нега.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.