0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Код Запад, женски текст, мелеви потпетици западно каубојски чизми со ниска потпетица 1-2 “

Код Запад, женски текст, мелеви потпетици западно каубојски чизми со ниска потпетица 1-2 “

DEN 959.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Лизгајте се во најдобрата мазга оваа сезона, Кодексот Запад ми испрати пораки. Стапалото е мек материјал изработен од човекот кој се чувствува одлично и изгледа уште подобро. Мода западна пета и снајп пети. Скокан горниот раб за модна вибрација. Инсолска перница. TPR единица.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.