0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
СОРА дома Мавен Капри затворен кабел со перница од два сет на две

СОРА дома Мавен Капри затворен кабел со перница од два сет на две

DEN 400.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Излезете на вашиот трем или внатрешен двор и започнете да го осветлувате со овој симпатичен сет на две квадратни перници! Одликувајќи се со богата, Maven Capri Color Hue во прекрасна ткаенина од цветни модели, овој сет на перници е сигурен дека ќе додаде стил во вашиот простор и ќе ви помогне да уживате во отворено многу повеќе! Изработени од материјал за изведба токму тука во Северна Америка, овие перници се направени за да издржат сонце, дожд, па дури и дамки, така што сè што треба да направите е да седите и да се опуштите! Идеално за обична употреба во затворен простор и на отворено. Вклучува две (2) квадратни перници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.