0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
14kt бело злато брада свадбеник

14kt бело злато брада свадбеник

DEN 1.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Направете изјава за loveубов со овој грациозен свадбен бенд на Миабела. Изработено во треперливо бело злато, овој елегантен бенд го прикажува вашето елегантно чувство за стил и ја носи софистицираната жена во вас. Полиран на брилијантен сјај, овој прекрасен бенд е сигурен дека ќе биде вашиот омилен и убаво парови со многу прстени за ангажмани. Накит за мијабела : сонуваше од дијаманти, скапоцени камења и бисери што ги рефлектираат привлечноста и мистеријата штом ќе падне темнината. Овие волшебни дизајни се уникатно убави и со безвременски квалитет. Миабела 14kt бело злато брада свадбена бенд : направена во 14 KT бело злато. Свадбен бенд . Мотив на сфера. Ширина на опсегот : 2,6 мм. Високо-полиш финиш. Внимателно спакувано во кутија за подароци.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.