0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Уникатни поволни цени Плескав секвен декоративно фрлање перница за фрлање 16 16 црвено

Уникатни поволни цени Плескав секвен декоративно фрлање перница за фрлање 16 16 црвено

DEN 1.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Изработена од добра квалитетна и трајна полиестерска сатенска ткаенина, оваа уникатна декоративна обвивка за фрлање перници има сјајно декор за продолжение на лицето, квадратна форма за 16 "x 16 " Фрли перница, нишка за квалитет на квалитет и невидлив дизајн за затворање на патент, што ви овозможува да се одвоите и лесно измијте го капакот. Мека и удобна, случаите со перница за фрлање перница не само што ја украсуваат вашата соба за да додадете допир на текстура, туку и промовираат стилска атмосфера. Совршени декоративни капаци за перници и меки за меки за вашата дневна соба, спална соба, игротека, канцеларија, домашна куќа, кафуле, автомобили, итн. Вклучете го внатре и измијте ја раката ладно, измешајте го преку топла вода со сапуница, исплакнете и притиснете помеѓу крпи за да отстраните за да отстраните Вишок вода, сув на воздухот, не бели, не пеглајте, сувајте суво ниско. Ве молиме, проверете дали перниците се вклопуваат во вашата перница пред да ја набавите и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Единствени поволни цени Плескав секвен за декоративни капаци за фрлање перници 16 "x 16" изработени од сатенска ткаенина. Дизајн на пенливи секвенци од страната на лицето. Големина : 16 "x 16" (40 x 40 см). Невидливо затворање на патент. Современ стил. Совршено е да се додаде на која било мека, кревет, столче за замав, автомобил, итн. Вклучува само 1 парчиња декоративни перници само, перница не е вклучена. Ладно миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Содржина на ткаенина : 100% сатен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.