0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Последно летање пред рингот, комплет за забава за ергени за гости

Последно летање пред рингот, комплет за забава за ергени за гости

DEN 2.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Тоа е нејзиното последно летање пред рингот, а ние имаме сè што ви треба за да се подготвите за големата ноќ! Последното летање на Кејт Аспен пред прстенот 66 парчиња комплет за забава на ергени, се карактеризираат со фаворизии за забава и декор, што вклучува забавен "Последен лет пред темата за прстенот". Комбинацијата за розови и златни бои на овој комплет за снабдување со забави на Bachelorette работи убаво во кој било вид забава што сакате да ја фрлите. Опремено со крајбрежни страни, налепници на партиски знамиња, забавен банер, ергени саш, пластични чаши и хартиени сламки, една кутија е сè што ви треба за да се подготвите да се забавувате ноќта! Карактеристики и факти : Комплетот за забава на диплома има забавно последно летање пред темата за прстенот во розов, бел, црна и златна боја мотив со дијамантски прстен ДизајнКит содржи 66 парчиња : 8 бели и розови пластични чаши за стадион, 8 хартиени брегови, 1 Црна и розова "Бачелорета ", 1 партиски транспарент со жица, 24 розови и бели ленти од хартија и 24 партиски знамиња. Препорачано миење на рацете за комплети за забави за чаши е спакувано во златен лак на врвот на кутијата и мерки 8.07 "W x 4.74 " D x 5,90 "W Последно летање пред прстенот 66 парчиња партиски комплет за ергени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.