0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Олимпија САД Тоскана Тоте мек багаж за преголем број

Олимпија САД Тоскана Тоте мек багаж за преголем број

DEN 2.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Изработено на небесата на планината Олимп .. добро, всушност Олимпија, Тоскана Овернајтер ќе биде последната торба преку ноќ што ќе ја купите. Одликувајќи се со силно поставен лаптоп и организатор на ентериер, можете да ги чувате вашите скапоцености безбедни и организирани. Ако ви треба малку повеќе простор, Overnighter исто така има два предни џебови. 8 -те тркала за вртење ќе овозможат торбата да се движи во сите правци. Исто така, се одликува со копчето за притискање на копчето што може да се повлече телескопска рачка за без напорно движење. Поли-балистички со ПВЦ материјал за лаптоп за лаптоп Организатор Две предни џебови со патенти 8 вртења на копчето за вртење на копчето за заклучување на телескопската рачка. 2100 ку. внатре 8.2 фунти. Олимпија Тоскана Тота мек прекумер : Конструиран од 2-тон полиестер. Спинчарите со двојни тркала обезбедуваат дополнителна контрола со помазна слајд. 3-фаза на копчето за притискање на алуминиум за влечење. Силно поделено одделение за лаптоп. Предни џебови на патент и внатрешен џеб за патент за лесен пристап до потребите. Целосна внатрешна постава. Предна панел на Ева пена. Елегантно втиснато целосна обвивка за внатрешни работи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.