0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Verizon Samsung Galaxy S Plus Char Ger Fast Micro USB 2. Кабелски комплет од IXIR -

Verizon Samsung Galaxy S Plus Char Ger Fast Micro USB 2. Кабелски комплет од IXIR -

DEN 159.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Компатибилни уреди за прилагодување на брзо char ging (AFC) : Ако вашиот уред не ја карактеризира оваа технологија, тој ќе има со нормална брзина без метеж. Работи со адаптивни брзи уреди за брзо количество (AFC), синхронизирани и пренесуваат датотеки преку кабел за податоци за микро-USB. Samsung : Galaxy S7, S7 Edge, Note 4, Note Edge, S3, S4, S6, S6 Edge, S6 Edge+ и повеќе. Синхронизирање и пренесување датотеки преку кабел за податоци за микро-USB. адаптивна технологија за брзо char ging : со ixir Quick Char GE 2. Гаранција за безбедност : Повеќе вградени заштитни мерки (сертификација на CE / FCC / ROHS) и интелигентна технологија за идентификација на ИЦ, заштити од краток спој, прекумерна, прекумерна, над-напон, прекумерно загревање и преголема кора. IXIR производи доаѓаат со гаранција за замена на живот. Компатибилен и со адаптивниот брз chид на wallидот и со автомобилот, и со само редовни уреди за char ging, кои даваат стапка на засилувач од 2 засилувачи. Автоматски престанува да се јавува кога капацитетот на батеријата е полн за да се обезбеди безбедност на вашиот уред и долг животен век .0 Брзина кабел за уреди го поврзува вашиот телефон со вашиот компјутер за снимање на јазици и синхронизација на податоци. Ixir Combo Char Ger Set Char Ges Сите други не-најбрзи уреди, телефони и таблети кои користат микро-USB, со нивната нормална брзина . Компатибилни уреди : Работи со прилагодливи уреди за компатибилни брзи јаки (AFC).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.