0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Бебе кафеава крава меки очи розови маргаритки графички уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност, 17х17

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Бебе кафеава крава меки очи розови маргаритки графички уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност,

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 12 x 1,5 x 12 врамени. Нашите отпечатоци на Giclã © E внимателно се монтираат на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрвена боја со дебелина од 1,5 инчи. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . подготвени за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Елизабет Тиндал.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.