0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Stuple Industries Femaleенски во традиционална облека со дизајн на книги од Headide Presse

Stuple Industries Femaleенски во традиционална облека со дизајн на книги од Headide Presse

DEN 2.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : рамка од 16 x 1,5 x 20 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на 1,5 инчи дебела рамка од жито од дрво од дрво за да додадеме длабочина и смалување . подготвени за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Хајде Прес.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.