0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Чудо нација Чино Бермуда шорцеви

Чудо нација Чино Бермуда шорцеви

DEN 319.52
Достапно е за нарачката

Од стоката

Чудо на нација девојки Чино шорцеви 97% памук, 3% Спандкс Чино ткаенина Бермуда шорцеви лесни предни и задни џебови јамки на ремените на половината на половината предно затворање достапно во разновидни бои машина за миење ладно со како бои, само белило за не-хлор кога е потребно, отстранете го навремено навремено , Tumble Dry Low, Medium Iron, ако сакате да се чудат шорцеви на Chino Shyno Shyno Shyno, 3% Spandex. Киндо ткаенина. Бермудски шорцеви. Лесен. Предни и задни џебови. Јамки на појас на половината. Затворање на патент. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, отстранете го навремено, суво суво ниско, средно железо ако сакате.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.