0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Начин да го прославите Денот на благодарноста со повеќебојни камиони со декорација на таблети тикви

Начин да го прославите Денот на благодарноста со повеќебојни камиони со декорација на таблети тикви

DEN 2.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Совршено за вашата жетва го прикажува нашиот пат да славиме малку црвен фарма на фарма носи товар тикви само на време за сезоната. Одликувајќи се со носталгичен стил на камиони и измешан изглед за да додаде автентичност, креветот на овој камион има дрвени шини за да ги задржи тиквите да не се навлегуваат на патот до пазарот. Ова парче е изработено од висококвалитетен MDF и со мерење 11,6 "Долго е совршена големина за секоја површина што ви треба некоја весела забава за есен за да ја внесете сезоната. Начин да го прославите црвениот камион со жетва со пилиња од тикви 11.6" : *11.6 " Долга табела за декорација *Квалитетна конструкција MDF *Камион за носталгичен стил *Две портокалови тикви *седи лесно на која било рамна површина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.