0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Без граници со современ гласник

Без граници со современ гласник

DEN 1359.68
Достапно е за нарачката

Од стоката

Продолжи! Фатете ја омилената торба за гласини и полетувајте ги вашите најважни работи каде и да одите. Оваа модерна чанта е одличен додаток за правење изјави што лесно се транзитира од ден во ноќ. Торба со мала големина; 9,84 ”W x 6.29” H x 3,54 ”d (ширината се мери преку дното на торбата). Врвот со затворање на затворен затворач. Прилагодлива лента за рамо. Преден отворен џеб. Надворешен хардвер со сребрен тон. Полиуретан. Избришете чиста. Увезени. Модерната торба за гласникот на жените од без граници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.