0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Textорџ Машки текстура на Хенли Топ

Textорџ Машки текстура на Хенли Топ

DEN 3.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Кажи еј до удобен стил! Текстурен дизајн ја истакнува оваа кошула на Хенли од Georgeорџ и има класично деколте со три копчиња. Носете го за време на викендите додека легнувате или завршете го вашиот обичен изглед за следното излегување. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи затворање на копчето M. на вратот. Кратки ракави. Текстурирано плетено тело. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Маж со кратки ракави на машкиот ракав од Georgeорџ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.