0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Бос Бунгалов Марсала Ватиран Перница Шам

Бос Бунгалов Марсала Ватиран Перница Шам

DEN 2.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Двојно надолу на изгледот со дополнителни шамови за перници!. Затворање на патент за да биде навистина реверзибилно. Се враќа на координатно печатење за два погледи во еден!. 100% ултра мек полиестер од Микрофибер лице и грб; Пополнувањето е 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Бос Бунгалов Марсала Ватиран Перница Шам.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.