0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Окситан Цитрус Вербена Свеж Шампон мл

Окситан Цитрус Вербена Свеж Шампон мл

DEN 896.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Занесе во мирис на град директно Од Прованса. Л?Окситан Цитрус Вербена Свеж шампон е разгледан како најдобар шампон за волумен и сјај. Етеричните масла од вербена го стимулираат скалпот додека ја навлажнуваат и негуваат косата, давајќи и виталност и сјај. Мешавината на органска вербена и сончев цитрус ги смирува и буди сетилата со текстура на топење и јасен, прекрасен мирис. Дел од линијата шампони без сулфат, нежно го чисти и отстранува вишокот масло без сушење. Користете Со Свеж Регенератор Вербена за да ја завршите битката со вашата коса и да ги скротите кадрици надвор од контрола. Тоа помага да се отплеткаат и мазни нишки за податливи, убави стилови кои се спротивставуваат на ефектите од топлината и високата влажност. Безбеден за коса третирана во боја, ја брише штетата предизвикана од загреаните алатки за стилизирање. Погоден за сите типови коса од густи и брановидни до фини, прави прамени. Додадете кукла на влажна коса и работете до краевите, масирајте во пена. Исплакнете темелно. Л ' Оцитан Цитрус Вербена Свеж Шампон 250 мл.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.