0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ксеро Отпад Кертриџ Ласерски-Страници-Секој

Ксеро Отпад Кертриџ Ласерски-Страници-Секој

DEN 1.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Касетата за отпад е наменета за употреба Во Xerox Versa Link C8000 и C9000. Ксерокс ја нуди оваа понуда развиена специјално за да ја одржува вашата опрема Ксерокс да работи со врвни перформанси. Ксерокс Вистински Материјали и ксерокс опрема се направени едни за други. Кертриџот за отпад дава приближно 47.000 страници. Тип На Производ-Единица За Тонер За Отпад. Типичен Принос За Печатење - 47000 Страници. Рециклирани-Не. Собранието Е Потребно-Не. Компатибилност - Ксерокс Версалинк Печатачи : Ц8000 Ц9000. Производител-Ксерокс Корпорација. Технологија За Печатење-Ласер. Производителот Веб Адреса-http : // . Ограничена Гаранција-90 Ден.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.