0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Хадсон Бебе Новороденче Мокасин Чевли, Црни, 12 Месеци

Хадсон Бебе Новороденче Мокасин Чевли, Црни, 12 Месеци

DEN 1.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Хадсон Бебешките мокасини се одличен додаток во плакарот за чевли на вашето бебе. Нашиот избор на бебешки чизми ќе го задржи вашето малечко да изгледа модерно, без разлика дали случајно се забавува дома или шета на отворено. Покријте ги малите прсти и стапала на вашето малечко со нашата симпатична колекција чорапи и чевли. Хадсон Бебе Доенче Мокасин Чевли, Црно е одлично бебе најважен сет за вашето малечко. Бебе унисекс пријатни мокасини. Направено со памучен полиестер, стп и вештачки материјали. Симпатична креветчето чевли за мали нозе и прсти на бебето. Совршени меки чевли за креветче за пред-пешаци и пешаци за прв пат. Удобни, пријатни, издржливи чевли.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.