0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Забава Експрес Джинджифилово Човек, Снешко И Елка Партија Хартија Чаши-Компјутер

Забава Експрес Джинджифилово Човек, Снешко И Елка Партија Хартија Чаши-Компјутер

DEN 207.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Овие празнични чаши можат да ви помогнат да послужите топло какао или друг вкусен пијалок на Вашата Божиќна забава. За дополнително вкусно уживање, наполнете ги овие чаши со млеко за да ги натопите свежо печените колачиња со джинджифилово во јум! Исто така, одлични за роденденска забава со тема джинджифилово или само секојдневни садови за пиење, овие хартиени чаши се совршен додаток на вашите празнични садови! Материјал : Хартија. Големина : 3 3 4 " 9 мл. Вклучува : 8 парчиња. по единица.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.