0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Амортизерот Одговара изберете: 1986-СУЗУКИ САМУРАЈ, 1975-ХОНДА ГРАЃАНСКИ

Амортизерот Одговара изберете: 1986-СУЗУКИ САМУРАЈ, 1975-ХОНДА ГРАЃАНСКИ

DEN 626.24
Достапно е за нарачката

Од стоката

Амортизерот Киб Гас-а-само монотуб има дополнителни предности во перформансите во однос на традиционалниот дизајн со двојна цевка : може веднаш, автоматски да се прилагоди на вашите потреби за изведба и никогаш искуствата да исчезнат поради аерација. Гасот-а-само е достапен како замена НА ое монотуб и како надградба на перформансите на ое со двојна цевка. Киб Гас-а-има само две одделни работни комори : хидрауличен клип без воздух и област на вентили за одговорност и контрола и втора област на азотен гас под висок притисок со пловечки клип што обезбедува удобно возење при нормално возење и додава моментални перформанси на барање. Амортизерот Одговара Изберете : 1986-1995 СУЗУКИ САМУРАЈ 1975-1983 ХОНДА ГРАЃАНСКИ 1967-1968 ВОЛВО 122 1976-1980 ПЛИМУТ СТРЕЛКА 1977-1980 ДОЏ КОЛТ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.