0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Тактички Ранец Со Квадратни Панели Црно

Тактички Ранец Со Квадратни Панели Црно

DEN 2.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Дневниот ранец има неколку прегради за носење и организирање на целата ваша основна опрема. Дневниот ранец има две главни големи прегради со патент, надворешна преграда со патент, два надворешни џебови со патент, страничен мрежен џеб и страничен џеб за држење шише со вода или спортски пијалок. Многу од преградите имаат внатрешни разделувачи, помали џебови и пластична кука за прицврстување на клучевите; сето ова помага при организирање на вашата опрема, за да можете полесно да стигнете до нив. Совршен Дневен ранец за работа, училиште, теретана и други рекреативни активности.Прилагодливи широки ремени за рамо со густа подлога, за ваша удобност при носење На Дневниот ранец. Задниот панел на Дневниот ранец е исто така обложен за ваша удобност.Тешки патенти со метални јазичиња за влечење.Дневниот ранец е компатибилен Со Мочниот меур за Хидратација, со посебен оддел за хидратација на мочниот меур во главниот оддел и две хидратациони црева минуваат низ шипки со клапи за куки и јамки.Голем врвен монтиран тежок ремен за носење.Спецификации : - димензии На Дневниот Ранец : Главниот оддел е 16,5"H X 12,0"W X 5,25"D Средниот оддел е 16,5"H X 12,0"W X 2,25"D Надворешниот оддел е 8,5"H X 8,0"W X 2,0"D Врвен Џеб со патент 8,5"H X 8,0"W Долен џеб со Патент е 8,5"w h x 8.0"W - страничен мрежен џеб 6"h x 5.25"W Со И Еластичен Џеб Од Горната Страна 6"h x 5.25"w со Ремен Со Кука И Јамка Прицврстувач - Ниво Iiia балистички мек панел Правоаголник Сече 10" X 12" - Материјал : најлон - боја : црн Ncstar Тактички Ранец Со 10" x 12" квадратни панели.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.