0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Безжичен Лаптоп Мулти-Трак Сино ЛЕД Глувче, Тетоважа Серија-Кои

Безжичен Лаптоп Мулти-Трак Сино ЛЕД Глувче, Тетоважа Серија-Кои

DEN 1040.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Безжичен Лаптоп Мулти-Трак Сино ЛЕД Глувче, Тетоважа Серија-Кои Дословно 98615 Безжичен Мулти-Трак Сино ЛЕД Глувче : Сина ЛЕД. Работи на повеќето површини, вклучувајќи стакло, гранитни плочи, дрвени подови, теписи и многу повеќе. Страничните копчиња се однапред програмирани за да овозможат брз, лесен пристап. Приемникот може да се инсталира во внатрешноста на глувчето. Designономски дизајн на глувчето. Безжичен. Дизајн : Кои.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.