0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Монтаук Криспијан Геометриски Четириаголници Памучна Површина Килим, Светло Сина Слонова Коска, 2'3 3'9

Монтаук Криспијан Геометриски Четириаголници Памучна Површина Килим, Светло Сина Слонова Коска, 2'3 3'9

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Големина : 2 ' 3 "х 3 '9". Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Класичните ефекти на вратоврска икат даваат карактеристичен секојдневен дизајнерски изглед кој ќе го надополни внатрешниот декор во домовите од крајбрежни до современи. За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита. Боја : Светло Сина/Слонова Коска.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.