0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Пфалцграф Карли 20-Парче Нерѓосувачки Челик Рамен Сет, Услуга за 4

Пфалцграф Карли 20-Парче Нерѓосувачки Челик Рамен Сет, Услуга за 4

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Никогаш не треба полирање. Со безвременски дизајн на рачката, овој сет може да се користи за сите прилики. Безбедна машина за миење садови. Елегантен класичен дизајн кој ги собира сите поставки на масата. Пфалцграф Карли 20-Парче Нерѓосувачки Челик Рамен Сет, Услуга за 4 : 5176304. 67-парче комплет за рамни садови, услуга за дванаесет, вклучува (12) секој : вилушка за вечера, вилушка за салата, нож за вечера, лажица за вечера и лажичка, плус (1) секој : лажица, прободена лажица, ладна вилушка за месо, сервер за пита, рамен сервер, нож за путер и шеќерна лажица.Меѓународниот Сребрен Карли Флатвер се одликува со класичен дизајн што го прави совршен за секојдневно или свечено јадење. Компанијата порасна од грнчарска продавница со скромна големина која произведуваше едноставни глинени садови, камени садови застаклени со сол, па дури и саксии со цвеќиња во еден од најпознатите дизајнери и продавачи на садови за вечера, садови за пиење, керамички додатоци, подароци, рамни садови и други производи. Квалитет изработен од нерѓосувачки челик 18/0, овој сет ќе се спротивстави на строгоста на секојдневната употреба. Денес, како никогаш порано и како никаде на друго место, оваа традиција се протега на најдобрите, најширок спектар на домашни производи достапни во најдобрите домашни брендови. Изработен од нерѓосувачки челик со супериорен квалитет 18/0, овој сад ќе се спротивстави на строгоста на секојдневната употреба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.