0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Гејтс Турбополнач Интеркулер Црево Одговара изберете: 1997-АУДИ А4, 1999-ФОЛКСВАГЕН ПАСАТ

Гејтс Турбополнач Интеркулер Црево Одговара изберете: 1997-АУДИ А4, 1999-ФОЛКСВАГЕН ПАСАТ

DEN 0.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Одговара на следниве возила : Fitnote : Интеркулер На Моторот (Ладна Страна) Audi A41997 База 1.8l1998 База 1.8l1999 База 1.8l2000 База 1.8l2001 База 1.8 LAudi A4 Quattro1997 База 1.8l1998 База 1.8 L1999 (подмодел : Avant, База) 1.8 L2000 (подмодел : авант, база) 1.8l2001 (Подмодел : Avant, База) 1,8 L GATES oe замена турбополнач ИНТЕРКУЛЕР ЦРЕВА Поддржани ОД СТРАНА НА ПРОИЗВОДИТЕЛОТ НА ГЛОБАЛНО НИВО Признати за НИВНИТЕ ПРЕЦИЗНО ИЗРАБОТЕНИ Критични Компоненти И Решенија За Услуги, GATES' OE ЗАМЕНА ТУРБОПОЛНАЧ ИНТЕРКУЛЕР ЦРЕВА се гарантира ДА ИСПОРАЧА СОВРШЕНО се вклопуваат, како и сигурен, Трајни Перформанси. Основана во 1911 Година, Гејтс е водечки производител на автомобилски резервни пазари кој е специјализиран за системи за погон на ремени, тајминг, гориво и ладење.Направено од престижен производител на критичен пренос на енергија и сродни компоненти едноставни за инсталирање внимателно формирани за совршено вклопување И функционалност издржливо изработени За Трајни Перформанси Продадено Количество : Продадено Поединечно Одговара Изберете : 1997-2001 АУДИ А4 4 ЦИЛ 1,8 Л 1999-2000 ФОЛКСВАГЕН ПАСАТ 4 Цил 1,8 Л и повеќе - додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.