0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Делукс Лаптоп Месинџер Торба Бизнис Актовка Одговара 15 Лаптоп

Делукс Лаптоп Месинџер Торба Бизнис Актовка Одговара 15 Лаптоп

DEN 1332.64
Достапно е за нарачката

Од стоката

Одличен квалитет лаптоп гласник торба направена од висока густина доби најлон и тешки церада дното. Целосен организатор во главниот оддел и убаво обложен оддел за лаптоп. Доаѓа со бесплатна торбичка со патент направена од истиот најлон со висока густина доби од едната страна и видете преку товарна мрежа од другата страна. Прилагодлив ремен за рамо со тешки метални токи. мрежест џеб и џеб од ткаенина од секоја страна. Предниот џеб и задниот џеб. Последно, но не и најмалку важно, оваа торба доаѓа со ремен за грб што може лесно да се лизне на рачката за багаж за да заштеди рака за други работи. Оваа чанта ги има сите џебови што ви се потребни за се. Димензија : 12.5 'х 4 " х 14.5". Висока Густина Доби најлон материјал Со Тешки Церада Дното. Убаво поместена преграда за лаптоп и целосен организатор во главниот оддел. Мрежест џеб и џеб од ткаенина од секоја страна. Прилагодлив ремен за рамо со тешки метални токи. Ременот пријателски за багаж овозможува торбата лесно да се лизне на рачката на багажот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.